20% zniżki dla turystów z biletem komunikacji miejskiej

Innowacje godne UNESCO, wspiera Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia. Efektem współpracy Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej oraz GZM jest tańszy bilet do Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga. Turysta, który posiada aktywny bilet, może skorzystać z 20-procentowej zniżki.

Bilety można zakupić zarówno w kasach obiektów, jak i przez internet na stronie: https://bilety.kopalniasrebra.pl/

W przypadku sprzedaży internetowej należy wybrać „bilet normalny ze zniżką GZM” lub „bilet ulgowy ze zniżką GZM”. Dla każdej wejściówki trzeba przed zwiedzaniem okazać w kasie potwierdzenie posiadania biletu.

Zniżka przysługuje osobom, które okażą przy zakupie w kasie aktywny bilet imienny średniookresowy, lub długookresowy lub Metrobilet, zakupiony na korzystanie z komunikacji zbiorowej organizowanej przez Zarząd Transportu Metropolitalnego (tramwaj, autobus, trolejbus). Jedno konto Transport GZM umożliwia turyście indywidualnemu zakup jednego biletu, zniżka przysługuje od biletów normalnych i ulgowych, nie dotyczy biletów rodzinnych. W przypadku braku aktywnego biletu, klienci będą musieli dokonać dopłaty do biletu.

Przypomnijmy, że Górnośląsko_Zagłebiowska Metropolia, która zrzesza 41 miasta i gmin w regionie, została partnerem strategicznym Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej.