icon-news

ZANIM POSTANOWISZ NAS ODWIEDZIĆ, ZAPOZNAJ SIĘ Z WAŻNYMI INFORMACJAMI

Alert 05.06.2020

Zgodnie z rekomendacją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytomiu, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej (SMZT), które zarządza Zabytkową Kopalnią Srebra i Sztolnią Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach, może otwierać swoje  atrakcje turystyczne dla zwiedzających. 

Opracowane przez  SMZT procedury bezpieczeństwa, które powstały w oparciu o wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego zarekomendował pozytywnie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu, co oznacza, że w sobotę 6 czerwca dwa sztandarowe obiektu turystyczne województwa śląskiego, będą otwarte dla turystów.

Przed zwiedzaniem należy zapoznac się z regulaminem zwiedzania, który został dostosowany do wytycznych Sanepidu. Uwzględnia on takie elementy jak zachowanie odpowiedniego dystansu czy noszenie maseczek.

Przez cały czas przebywania na obiekcie oraz podczas zwiedzania obowiązuje nakaz noszenia przez zwiedzających osłony nosa i ust.
Zwiedzający zobowiązani są do zachowania bezpiecznej odległości – 2 metrów od innych osób, w szczególności innych zwiedzających oraz pracowników Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga. 

Bilety do kopalni jak i sztolni można zakupić wchodząc na internetową stronę sprzedażową bilety.kopalniasrebra.pl.

Zapoznaj się z Regulaminem zwiedzania Sztolni Czarnego Pstrąga
Załącznik do Regulaminu zwiedzania Sztolni Czarnego Pstrąga w czasie obowiązywania ograniczeń sanitarnych związanych z epidemią COVID-19

Zapoznaj się z Regulaminem zwiedzania Zabytkowej Kopalni Srebra
Załącznik do 
Regulaminu zwiedzania Zabytkowej Kopalni Srebra w czasie obowiązywania ograniczeń sanitarnych związanych z epidemią COVID-19

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej zapewnia że jego obiekty są bezpieczne i zachęca do kupowania biletów przez internet, a tym samym do wsparcia turystyki po tak długim okresie przestoju.

www.korzeniec.pl

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.