icon-news

Zabytki UNESCO z rabatem 50%

Aktualności 14.05.2021

PROMOCJA: Gwarkowie z Tarnowskich Gór dokopali się do żyły srebra i dają ekstra rabaty na zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga. Od najbliższego poniedziałku 17 maja aż do końca miesiąca obiekty te będzie można odwiedzić z 50-procentowym rabatem.

Promocja obowiązuje tylko w dni powszednie i tylko dla osób z Powiatu Tarnogórskiego. To ukłon Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej za finansowe wsparcie organizacji i jej zabytków UNESCO w trudnym okresie pandemii.

Z promocji skorzystają więc mieszkańcy Tarnowskich Gór, Miasteczka Śląskiego, Kalet i Radzionkowa, a także Krupskiego Młyna, Ożarowic, Świerklańca, Tworoga, Zbrosławic i pozostałych miejscowości powiatu tarnogórskiego.

Niższa cena biletów to również zachęta do ponownego odwiedzania podziemnych atrakcji naszego miasta. Wiemy, że Tarnowskim Górom przybywa mieszkańców, którzy nie znają jeszcze zbyt dobrze tutejszych atrakcji. To oferta także dla nich.

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej to jedyna w Polsce organizacja pozarządowa, które kieruje dwoma obiektami światowego dziedzictwa UNESCO – Zabytkową Kopalnią Srebra i Sztolnią Czarnego Pstrąga.

Aby skorzystać z oferty rabatowej wystarczy:
– zakupić bilet w kasie kopalni lub sztolni lub wejść na stronę sprzedaży biletów: bilety kopalnia srebra.pl
– wybrać interesujący nas obiekt
– wybrać termin zwiedzania (między poniedziałkiem a piątkiem)
– wybrać liczbę biletów z oferty pn. Bilet “POWIAT TARNOGÓRSKI”
– zakupić bilet/y

Bilet (w formie wydrukowanej lub na urządzeniu mobilnym) należy przed zwiedzaniem okazać przewodnikowi i dołączyć obowiązkowo oświadczenie mieszkańca powiatu tarnogórskiego. Można je pobrać tutaj lub wypełnić na miejscu przed zwiedzaniem.

Oświadczenie mieszkańca Powiatu Tarnogórskiego

Regulamin akcji promocyjnej skierowanej do mieszkańców Powiatu Tarnogórskiego

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem