Ważne informacje dla turystów
icon-news

Ważne informacje dla turystów

Aktualności 16.03.2020

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych turystów do odwołania, obiekty zarządzane przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej będą niedostępne dla zwiedzających. Dowiedz się więcej

**Informacja w związku z koronawirusem SARS-CoV-2**

Zarząd SMZT podjął taką decyzję po zakończonym dziś (11.03) spotkaniu Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Jego posiedzenie zostało zwołane w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa w całej Polsce oraz dzisiejszą konferencją Rządu RP w tej samej sprawie.

Tym samym swoją działalność turystyczną zawiesza Zabytkowa Kopalnia Srebra wraz ze Skansenem Maszyn Parowych oraz Sztolnia Czarnego Pstrąga. Niedostępne będą zarówno podziemia, jak i atrakcje zlokalizowane na powierzchni.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Tak jak w przypadku innych krajowych, regionalnych i miejskich obiektów kultury, atrakcji turystycznych i instytucji, chcemy dmuchać na zimne. Wychodzimy z założenia, iż lepiej zapobiegać niż leczyć.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

W związku z czasowym zawieszeniem działalności turystycznej #ZabytkowejKopalniSrebra informujemy o możliwości zwrotu biletów zgodnie z obowiązującym w naszym obiekcie regulaminem, który jest dostępny na stronie: https://tiny.pl/tbch4 (zgodnie z punktem 10 powyższego regulaminu)

✅Istnieje jednak możliwość zachowania biletu w cenie jego zakupu i wykorzystania go w późniejszym terminie uzgodnionym z Biurem Obsługi Ruchu Turystycznego. Pozwoli to Państwu skorzystać z biletu zakupionego również w ramach akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem