icon-news

UNESCO z rabatem

Aktualności 12.07.2019

Zrób zakupy lub skorzystaj z oferty wybranych punktów usługowych, rekreacyjnych i gastronomicznych na terenie Tarnowskich Gór, a otrzymasz kupon rabatowy na zwiedzanie dwóch obiektów światowego dziedzictwa UNESCO. To pierwsza tego typu akcja rabatowa w mieście.

Zabytkowa Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach to od dwóch lat nowe miejsca na polskie mapie obiektów o klasie światowej. Właśnie te miejsca będzie można odwiedzić taniej niż zwykle.

Zabytkowa Kopalnia Srebra – obiekt światowego dziedzictwa UNESCO

Pierwszy z nich pokazuje górnictwo z czasów rewolucji przemysłowej. To miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć. Cała trasa ma 1740 m i biegnie na głębokości 40 m. Surowe warunki tam panujące pozwalają poczuć klimat dawnej górniczej pracy. Turyści czują się u nas dobrze, panuje tu wysoka wilgotność powietrza i stała temp. 10 st. C. W czasie wędrówki nasi goście mogą podziwiać potężne komory wykute w skale dolomitowej na przełomie XVIII i XIX w., a także chodniki transportowe, nacieki skalne i przyrodę, która dotarła do wyrobisk kopalni. Jedną z największych atrakcji Zabytkowej Kopalni Srebra jest podziemny rejs łodziami na odcinku o dł. blisko 300 m.

 

Sztolnia Czarnego Pstrąga – obiekt światowego dziedzictwa UNESCO

Drugi z obiektów, to prawdziwe arcydzieło podziemnej hydrotechniki, które od blisko dwóch stuleci odprowadza wody z dawnych wyrobisk kopalni do rzeki Dramy. Trasa Sztolni Czarnego Pstrąga ma 600 m i biegnie pod Parkiem Repeckim. To jeden z najdłuższych w Europie podziemnych spływów łodziami. Krystalicznie czysta woda i niesamowita aura na długo pozostaną w naszej pamięci. Tu biją industrialne źródła Śląska. Jesteśmy jedynym obiektem w Europie, który wykorzystuje lampy karbidowe w celach turystycznych. Z tego jesteśmy bardzo dumni.

 

 

 

Aby skorzystać z oferty rabatowej na zwiedzanie obu obiektów wystarczy zrobić zakupy w wybranych punktach. Nie jest istotna kwota jaką wydamy w tych miejscach. Do paragonu dołączony zostanie wówczas specjalny kupon. Upoważnia on do zakupu jednego biletu w dwóch obiektach w promocyjnej cenie. Kto pojawi się w kopalni lub sztolni ze specjalną kartą rabatową, otrzyma zniżkę w wysokości 20 procent.

Partnerami akcji rabatowej są:
– Park Wodny w Tarnowskich Górach

– Hala Sportowa Tarnowskie Góry

– Hipermarket TESCO

– Sieć Stacji Benzynowych S1

– Cafe Silesia – Gryfny Kafyj

– Restauracja “Stajnia u Wojtachy”

– Restauracja AKIRA

– Restauracja”Pierogarnia u Kopackiego”

– Księgarnia Bookszpan

– Hunter Polska

– Biuro podróży MATYRAFA

– Sklep z balonami LuMilu

– PUB Beczka

– Studio tatuażu Drakkar

– Gabinet Masażu i Rehabilitacji

– Instytut Zdrowia i Urody Laserowe WOW

– Eska Sklep

– Park Trampolin JUMP WORLD

– Antykwariat na starówce (Dworzec Antyki)

W tych miejscach będzie można skorzystać z oferty rabatowej –  w  punktach obsługi klienta i przy kasach. Proście więc o dołączenie kuponu do paragonu.
Przy okazywaniu kuponu pracownicy biura obsługi będą zachęcali do polubienia profilu Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga. Oferta jest ważna do 30 września 2019 r.

REGULAMIN PROMOCJI UNESCO Z RABATEM

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Niniejszy regulamin (zwany dalej “Regulaminem“) określa warunki promocji rabatowej na zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Srebra oraz Sztolni Czarnego Pstrąga.
2. Organizatorem promocji jest Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Gliwicka 2, wpisanym do rejestru stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Sądowego pod numerem KRS 0000041094, NIP 6450010326, REGON 00105421600000,
3. Promocja dotyczy odpłatności wstępu do Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach przy ul. Szczęść Boże 81 i Sztolni Czarnego Pstrąga w Parku Repeckim..Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
4. Promocja obowiązuje w okresie od 13.07.2019 r. do 30.09.2019 r.
5. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla turystów indywidualnych.

§ 2
WARUNKI I ZASADY PROMOCJI
1. Z kupna biletów w ramach promocji mogą skorzystać wszyscy posiadający kartę rabatową, wydaną w jednym z punktów partnerskich promocji.
2. Aby skorzystać z promocji należy przy zakupie biletu w kasie kopalni okazać kartę rabatową, która uprawni do zniżki na zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Srebra oraz Sztolni Czarnego Pstrąga.
3. Karta rabatowa jest jednorazowego użytku i przeznaczona dla jednej osoby.
4. Zniżka z kartą rabatową wynosi 20% kwoty całkowitej biletu.
5. Karta rabatowa wydawana jest do paragonu dla klientów punktów partnerskich naszej promocji.
6. Bilety można nabyć wyłącznie w kasie kopalni lub u przewodnika sztolni.
7. Bilety wstępu muszą zostać wykorzystane w dniu ich zakupu.

§ 3
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym szczegółowe zasady promocji zniżkowej dla posiadaczy Kart Rabatowych. Wszelkie treści zawarte w materiałach reklamowo – promocyjnych dotyczących Promocji mają charakter jedynie informacyjny.
2. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa a w szczególności Kodeksu cywilnego.
3. Uczestnik biorący udział w Promocji wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w niniejszym Regulaminie.
4. Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania dostępnym na stronie:

ZABYTKOWA KOPALNIA SREBRA www.kopalniasrebra.pl : https://kopalniasrebra.pl/regulamin-zwiedzania/
SZTOLNIA CZARNEGO PSTRĄGA: www.sztolniapstraga.pl: https://sztolniapstraga.pl/regulamin-zwiedzania/
5. Regulamin wchodzi w życie w dniu 12.07.2019 r.
6. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu. Zmieniony regulamin obowiązuje od daty podania go do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie na stronie www.kopalniasrebra.pl / www.sztolniapstraga.pl

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem