icon-news

Święto pracy w rytmie industrialnego tańca

Wydarzenia | 13.03.2018

Poczuj industrialny rytm, naucz się odpowiednich kroków i weź udział w niepowtarzalnym wydarzeniu taneczno-muzycznym „WORK it OUT”, które współtworzy ponad 40 zabytków techniki z całej Europy. W jednodniowym festiwalu, koordynowanym przez Europejski Szlak Dziedzictwa Przemysłowego ERIH, uczestniczy Zabytkowa Kopalnia Srebra – obiekt światowego dziedzictwa UNESCO, a także Punkt Kotwiczny ERIH i jedna z GWIAZD Szlaku Zabytków Techniki.

Czytaj więcej

Srebra Godzina – oferta bez limitu

Wydarzenia | 01.01.2018

Chcesz odwiedzić jedyną w Polsce kopalnię srebra dostępną dla turystów nie martwiąc się czy uzbiera się odpowiednia grupa osób? Skorzystaj ze “SREBRNEJ GODZINY”, dzięki której podziemne korytarze i potężne komory otworzą swe podwoje bez jakiegokolwiek limitu osobowego.

Czytaj więcej

Srebrny Pociąg do UNESCO – 17 grudnia wyjedzie na tory po raz ostatni

Wydarzenia | 28.11.2017

Zwiedzanie pogórniczych zabytków wpisanych na Listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz przejazdy najstarszą nieprzerywanie czynną koleją wąskotorową na świecie i pociągami Kolei Śląskich zapewniającymi dojazd i powrót. To wszystko za 49 lub 39 zł. Tak zróżnicowanej i stosunkowo przystępnej finansowo oferty nie ma nigdzie.

Czytaj więcej

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.